Direct contact: +31 (0) 73 599 0070

Contact

Adres

Uilecotenweg 20
5324 JT
Ammerzoden

Contact gegevens

Phone: +31 (0) 73 599 0070
Fax: +31 (0) 73 599 0080

E-mail

info@jandeckersjr.nl

BTW nummer: NL 8047.59.017.B01
KvK te Tiel: 11030897
Rekening nummer: 3260.95.411
Swift code: RABONL2U
Iban nummer: NL55 RABO0326095411

Jan Deckers jr - Jan Deckers jr

Jan Deckers Jr.
jan@jandeckersjr.nl
Tel: +31 (0) 73 599 0070
Mob: +31 (0) 6 538 28 081

Walter

Walter van Geffen – Hoofd planning
planning@jandeckersjr.nl
walter@jandeckersjr.nl
Tel: +31 (0) 73 599 0071
Tel 2: +31 (0) 73 599 0072
Tel 3: +31 (0) 73 599 0073
Mob: +31 (0) 6 517 82 540

portret_ricardo

Ricardo van Veen – planning
planning@jandeckersjr.nl
ricardo@jandeckersjr.nl
Tel: +31 (0) 73 599 0074
Tel 2: +31 (0) 73 599 0075
Mob: +31 (0) 6 227 37 973

portret_alfred

Alfred Westerlaken – planning
planning@jandeckersjr.nl
alfred@jandeckersjr.nl
Tel: +31 (0) 73 599 0076
Tel 2: +31 (0) 73 599 0077
Mob: +31 (0) 6 227 37 974

portret_janverweij

Jan Verweij – administratie
janverweij@jandeckersjr.nl
Tel: +31 (0) 73 599 0081

portret_petra

Petra van de Wijgert-ter Braak – administratie 
petra@jandeckersjr.nl
administratie@jandeckersjr.nl
Tel: +31 (0) 73 599 0082

Monic van Berkel – administratie 
monic@jandeckersjr.nl
administratie@jandeckersjr.nl
Tel: +31 (0) 73 599 0083

Contactformulier